Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pruszkowski: padłem ofiarą intrygi, Żuk: to są pomówienia

Utworzony przez Beret - Genetic Patriot, 29 października 2012 r. o 20:08 Powrót do artykułu
Piotruś poskarzył sie Krzysiowi: patrz Krzysiu, wyżucili mnie z Pis za to że tyle dla Ciebie zrobiłem......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta propozycja, to wymysł sobunia i pruszpisa, znani z rzucania oszczerstw na innych dla odwrócenia uwagi od siebie, stały ich fragment gry pseudo politycznej... drwić zwyborców ich głowna idea
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to nie sprawka Kowalczyka.....???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pensji Panu Pruszkowskiemu nie zmniejszono więc będzię mógł robić to co mu wychodziło najlepiej jako Prezydentowi Lublina czyli zagranicznym podróżom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie pierwsze "zagrania" Pana Żuka. Tych spraw jest całe mnóstwo, ale poczekamy do wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jako emeryt rozumię pana pruszkowskiego i radnych sejmiku, tych cichociemnych.Bo jak żyć panie andrzeju i ''szanowni'' radni za te skromne 9 tysiączków.Jak żyć?Wiem też,że jak będziecie pudrować noski,czy się golić przed lustrem po tej decyzji to ręka wam nie zadrży.Bo władza to my a naiwniacy to wy.Ps.Cierpliwość ludzi uczciwych i zarabiających grosze już się kończy.Kiedyś ten balon z jawnym sku***syństwem pęknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...